wydarzenia akcja
Tablica ”Nie wstydzę się Jezusa”
2011-06-27
Pan Dariusz z Kostrzyna nad Odrą w nietypowy sposób pokazuje, że "Nie wstydzi się Jezusa".

Pan Dariusz wykazał się wspaniałą postawą. Przystąpił do akcji "Nie wstydzę się Jezusa", codziennie spełnia duchowe uczynki miłosierdzia, nosi przy sobie w widocznym miejscu brelok, ale również... na swoim skuterze, nad tablicą rejestracyjną zamontował tabliczkę z hasłem naszej akcji: "Nie wstydzę się Jezusa".

Panu Dariuszowi chcemy pogratulować znakomitego pomysłu, a przede wszystkim jego godnej pochwały postawy i świadectwa jakie daje każdego dnia. Tak trzymać Panie Darku!


www.mt1033.pl
 
 
 
Akcja

Żyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.

Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga.
Dodajmy im odwagi!

 

 
Przemysław Babiarz
- dziennikarz i komentator sportowy.
Pamiętajmy: nawzajem dla siebie jesteśmy świadkami, nawzajem siebie umacniamy! Kochani, zachęcam was zatem do odwagi, do męstwa!
 
 
 
Copyright © Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej               WWW.PIOTRSKARGA.PL